Mkreo

0%

AKO SME TAKMER CELÚ PANDÉMIU PREKECALI

#diskusie #mytozvladneme #petitpress

Monika

Janigová

CEO

mkreo@mkreo.sk

3. May 2020


Zdieľajte tento článok

Facebook

Twitter

LinkedIn

Nie, že by tá pľuha pandemická bola už za nami, ale autorka tohto blogu chce veriť, že sme aspoň za jej druhou polovicou. Od našich známych, priateľov, klientov, ale aj spolupracovníkov sme počúvali rôzne názory, ako prežívajú karanténu. Jedni sa nudili, druhí čakali, čo bude, tretí firmy zachráňovali a my sme vymýšľali, čo budeme robiť v čase, keď väčšina našich klientov nepotrebuje, alebo si neobjednáva alebo z objektívnych dôvodov ani nemôže kontrahovať naše služby.

A vymysleli sme. Online diskusie. Pre nášho klienta Petit Press, zo štúdia priamo od nás z agentúry. Nadviazali sme na jeho platformu #MYtozvladneme, ktorá vznikla asi tak dva dni pred našim nápadom.

 

Prvá diskusia sa uskutočnila posledný marcový týždeň a dnes je prvý májový. Za ten čas sme zorganizovali 12 diskusií, ktoré videlo spolu viac ako 180 000 ľudí na Facebooku. A bolo by ich možno aj viac, ale trošku sme aj Veľkú noc slávili a oddychovali.

Najsledovanejšou diskusiou s 26 300 pozretiami bola diskusia “Čo urobí pandémia so slovenskou ekonomikou?” Jej spíkrami boli bývalý minister financií Ivan Mikloš, finančný analytik Radoslav Valko a predseda Slovenského moderného obchodu Martin Krajčovič.

Najpozeranejšie video priamo počas stream-u, ktoré v jednom momente sledovalo až 243 divákov, bola diskusia s obchodným riaditeľom spoločnosti HOUR Petrom Steinhublom a garantom ekonomických programov spoločnosti KROS Marekom Policom.

Všetky diskusie dostali spolu 929 LIKE-ov, 64 komentárov a 532 zdieľaní. Silným štatistickým ukazovateľom je aj číslo 96 000! To sú minúty, ktoré si pozreli diváci spolu za všetky naše diskusie. Ďakujeme vám, milí diváci!

Ďakujem Adi, Veronike a Peťovi z Petit-u, lebo bez nich by sa diskusie neuskutočnili, ale aj ich šéfovcom, ktorí nám dali dôveru. Ďakujem Romanovi, Jarkovi, Ľudovi a Janke, ktorí boli pri každej diskusii, ale nebolo ich vidieť. Ďakujem všetkým hosťom v samotných diskusiách, že k nám merali cestu, lebo pre niektorých bola naozaj dlhá. Ďakujem všetkým, ktorí nás hocijako podporovali a fandili nám, mnohí sa za týmito riadkami nájdu. Napriek tomu, že sme boli veľakrát unavení, stálo to za to, lebo sedieť so založenými rukami by sme aj tak nedokázali.

A tešíme sa na ďalšie diskusie, ktoré pre vás ešte pripravíme, lebo aj počas krízy sme potvrdili, že fungujeme v duchu nášho sloganu: „komunikovať nás baví.“

Monika Janigová, moderátorka v čase pandémie
Máj 2020 – pandémia – žiaľ ešte trvá...

Vstup editora – 22.9.2021

Číta sa to s humorom, lebo to, čo sme mali za vrchol - dnes, nie je ani tretina funkčnosti tohto formátu – livestreaming nielenže nám v ťažkých časoch pomohol a podržal, ale stal sa úplne novou platformou, vďaka ktorej sme sa posunuli v on-line svete.

Podcasty MYTOZVLADNEME postupne prerástli do platformy MYDISKUTUJEME. V čase editácie tohto príspevku je to viac ako 42 livestreamov vysielaných z nášho štúdia na Murgašovej. Vysielame naraz na viac ako 55 profiloch vydavateľstva.
 

Mkreo
OK
Táto stránka používa pre svoje správne fungovanie a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním stránky s tým súhlasíte. Ďalšie informácie Cookie Info Script